Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Wychowawcy!
W tym nowym roku szkolnym, chcemy Wam życzyć, abyście nie bali się iść swoją drogą – nie dla ocen czy porównań, ale dla odkrywania piękna życia, jakie daje Bóg.
Ks. Marek Chrzanowski przypomina: „wcale nie muszę być geniuszem, wystarczy, że mi dałeś duszę”. Niech te słowa prowadzą każdego z Was – uczniów, którzy szukają swojego miejsca w świecie, i nauczycieli, którzy towarzyszą w tej drodze z cierpliwością i sercem.
Nie chodzi o to, by być najlepszym we wszystkim, ale przede wszystkim o to, by w prosty i szczery sposób rozwijać dar, jaki każdy z Was otrzymał – swoją duszę i zostawiać ciepły ślad na sercach innych.
Życzymy Wam, by szkoła była przestrzenią przyjaźni, dobroci i wzajemnego szacunku, a każdy dzień – okazją, by zobaczyć, że jesteście kochani, potrzebni i wyjątkowi. Życzymy, byście w szkole znajdowali przyjaźń, dobroć i radość, a w sercu – odwagę, by ufać Temu, który zna Was po imieniu. Niech każdy dzień będzie okazją, by zobaczyć, że jesteście kochani, potrzebni i wyjątkowi.
Z modlitwą i życzliwością
Fundacja Ślady Miłości
Jeżeli chcesz, aby ks. Marek wraz z ekipą „Śladów Miłości” odwiedził bliskie Ci środowisko – parafię, szkołę czy Dom Kultury – zapraszamy do kontaktu z nami. Istnieje również możliwość zorganizowania w Twojej okolicy koncertu, spotkania autorskiego, wieczoru poezji albo warsztatów Bibliodramy lub rekolekcji.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: kontakt@sladymilosci.pl


